Лектори Screen School
Найпотужніша викладацька команда нашої школи і твої майбутні викладачі та лектори
Яніна Соколова
Кураторка курсу «Телеведучий – я навчаюсь у зірок» у Screen School
Лекторка курсу «Акторський»
Телеведуча, акторка театру та кіно. Грає в кількох відомих театральних антрепризах, знялась у більш ніж 20 кінофільмах. Працювала на телеканалах: «Інтер» та «1+1», де вела ранкові шоу «Ранок на Інтері» та «Сніданок з 1+1». З 2010 року працює ведучою 5-го каналу. Авторка і ведуча найпопулярніших проектів 5 -го каналу «Рандеву з Яніною Соколовою» та «Кіно з Яніною Соколовою». З 2018 року веде авторську передачу «Вечер с Яниной Соколовой», яку в місяць дивиться понад 11 млн глядачів по всьому світу.
Екранний стаж 16 років.
Валерія Ходос
Кураторка курсу «Акторський – я навчаюсь у зірок» у Screen School
Лекторка курсу «Телеведучий»
Акторка театру та кіно.
Зірка серіалу «Хороший хлопець»
Закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, курс Моісеєва. Зіграла головні ролі у найрейтинговіших серіалах та повнометражних фільмах: «Клан ювелірів», «Не зарікайся», «Катерина», «На краю любви», «Гіркий врожай» | "Bitter Harvest", «Друге життя Єви», «В последний раз прощаюсь», «Будинок «СЛОВО»», «Вибір матері», «Зникнувша».
На її рахунку понад 50 робіт в 50 проектах.
Ірина Лазер
Викладачка Screen School
Курс «Телеведучий» і «Акторський»'
Акторка театру та кіно, співачка, композиторка.

Закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, курс Ю.М. Мажуги. Грає у виставах театру «Золоті Ворота» та «Сузір'я». Викладає сценічну мову у КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого. Лідерка музичного гурту Mavka.
Олексій Бусько
Викладач пластики в Screen School
Курс «Акторський»
У 2006 році закінчив факультет режисури та хореографіїї КНУКІМ по спеціальності «хореографія». Лауреат міжнародних конкурсів. 2006-2011 ведучий соліст «Київ Модерн-Балет». Працює балетмействром та хореографом. За постановку балету «Пори року» став номінантом премії «Київська пектораль-2013» у номінації найкращий режерський дебют.
Ставив пластику в виставах Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва. З 2016 року викладач сучасного танцю в Київському державному хореографічному училищі.
Андрій Куликов
Викладач Screen School
Курс «Телеведучий»
Журналіст, редактор, радіоведучий, телеведучий, медіа-експерт, медіа-тренер, володар двох нагород «Телетріумф» та «Золоте перо».
З 1979 року працював в "News from Ukraine", Українській службі Бі-Бі-Сі, «ТСН», «1+1», «Новий канал», ток-шоу «Свобода слова». З 2013го став співзасновником «Громадського радіо».
Оксана Гутцайт
Лекторка Screen School
Курс «Телеведучий»
Журналістка, телеведуча, номінантка премії «Телетріумф» (краща ведуча інформаційної програми). Працювала на «Новому каналі», «1+1», «Студія Савіка Шустера». Зараз працює на ТК "ICTV". Ведуча програми «Факти». За час своєї кар'єри вела програми: «Репортер», "ТV-Tabloid", «Зірки в Опері», «Факти тижня».
Дмитро Гольдман
Лектор Screen School
Курс «Акторський»'
Закінчив ВДІК ім. Герасимова у 1998р., режисерський факультет. Зіграв понад 20 ролей в кіно. Режисер-постановник, креативний продюсер серіалів: «Принцеса цирку», "Обручка", «Дворняжка Ляля», «Клан Ювелірів», «Не зарікайся», «Райське місце». Креативний продюсер серіального виробництва СТБ.
Тетяна Даниленко
Лекторка Screen School
Курс «Телеведучий»
Тележурналістка. Ведуча програми "FACE 2 FACE" на телеканалі "ZIK". Раніше була ведучою програм «Час Новин» і «Час. Підсумки тижня» на 5-му каналі».
З 2013 року працювала на Громадському телебаченні».
2008 року отримала почесну грамоту Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.
У 2011 отримала Всеукраїнську премію Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття» в номінації «Рейтинг».
Айдер Муджабаєв
Лектор Screen School
Курс «Телеведучий»
Український журналіст кримськотатарськогопоходження, медіаменеджер, заступник директора кримськотатарського телеканалу ATR, член Союзу кримських татар Москви. Пише на політичну тематику.
Працював в газети «Тамбовські губернські відомості». Пізніше закінчив заочно факультет журналістики Тамбовського державного університету.
До липня 2015 — заступник головного редактора газети «Московський комсомолець». Співавтор доповіді Бориса Нємцова «Путін. Війна» про втручання Росії в українську політику та застосування російських збройних сил у війні на сході України.
Наталя Васько
Лекторка Screen School
Курс «Акторський»'
Українська телеведуча. Була ведучою шоу «Ранок з «Інтером»» на українському телеканалі «Інтер». З 4го курсу грала у Київському театрі драми і комедії на Лівому березі. Починаючи 1998 року — акторка Київського Молодого театру.
Кіноролі останніх років «Село на мільйон», «Заради кохання я зможу все», «Офіцерські дружини».
На її рахунку понад 80 робіть в понад 80 проектах.
Денис Жупник
Лектор Screen School
Курс «Телеведучий»
Теле-радіоведучий, актор, голос українських телеканалів. Акторську освіту здобув у КНУТКіТ ім. Карпенко-Карого. З 2011 року працює ведучим найрейтинговішої радіостанції країни - «Хіт Фм», автор і ведучий шоу «Фан-зона Хіт Фм», офіційний бренд-войс радіостанції. Ведучий музичної премії "M1 MUSIC AWARDS" Ведучий хіт-параду «Золота Жар-птиця» на телеканалі М2. Голос шоу «Зірковий шлях» на ТК «Україна». Актор дубляжу на телеканалі «1+1» та голівудських фільмів для українських кінотеатрів.


Яна Глущенко
Лекторка Screen School
Курс «Акторський»
Українська актриса, учасниця проектів «Дизель Студіо»: скетч-ком «На трьох», гумористичне шоу «Дизель Шоу». Закінчила факультет акторської майстерності у КНУТКіТ ім.Карпенка-Карого. Брала участь в телепроектах: «Большая разница по-украински», «Три сестры», «Штучки», «Большие чувства», «Это любовь», «Позднее раскаяние», «Кривое зеркало души». Зіграла більше 35 ролей у кіно.
Соня Сотник
Лекторка Screen School
Курс «Телеведучий»
Українська радіоведуча, співачка, конферансьє, «жінка № 1 Українського Радіо». Відома як ведуча ранкового шоу «Камтугеза» на "Radio Rocks"разом з Сергієм Кузіним та Ксенією Владіною.
Закінчила факультет журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка.
На «М'юзік Радіо», ді-джейкою та програмною директоркою. Працювала генеральною продюсеркою Радіогрупи УМХ. З 2011 призначена директором радіомережі «Дача». Працювала виконавчим продюсеркою гурту «ТіК» і директоркою гурту «Ляпіс Трубецкой» в Україні.
Роман Ясіновський
Лектор Screen School
Курс «Акторський»
Закінчив Університет театру та кіно ім. Карпенка-Карого. З 2004 року працював у Центрі Сучасного Мистецтва «ДАХ». Зіграв числені ролі в виставах Влада Троїцького.
Грає у київському театрі «Золоті Ворота".
Кінороботи останніх років: «Кіборги», «Ментівські війни», «Клан Ювелірів», «Обручка з рубіном», «Дівчина з персиком».

Тетяна Гончарова
Лекторка Screen School
Курс «Телеведучий»
17 років веде теле- та радіоефіри (переважним чином, прямі). Основоположниця жанру світської хроніки, пройшла шлях від зіркових репортажів до великих політичних ток-шоу, зокрема «Шустер. Будні». Нині веде інформаційно розважальне шоу «Доброго ранку, країно!» та «Школу корупції» в інтернет-змі «Ісландія»
Олексій Вертинський
Лектор Screen School
Курс «Акторський»
Народний артист України.
Актор Київського молодого театру, театру Актор і театру «Браво»
Зірка фільмів «Свінгери», «Мільйонер», «DZIDZIO Контрабас», «Слуга народу».
Театральні роботи: останніх років: «Еффект Ба», «Історіі кохання для дорослих», «Маріца», «Тітка Чарлея», «Синій автомобіль», «РеХуВіЛійзоРа»,
«Жозефіна і Наполеон», «Дядя Ваня», "Гедда Габлер», «Ночі»
«Маринований аристократ»,
«Загадкові Варіації», «Потрібні брехуни!»
Дмитро Томашпольський
Лектор Screen School
Курс «Акторський»
Сценарист фільму «Моя бабуся — Фані Каплан», режисер фільму «Ржака». Самостійно та в співавторстві поставив десятки фільмів і міні-серіалів до частини з яких написав сценарїї: «Панове, врятуємо місяць!», «Про шалене кохання, Снайпера і Космонавта», «Будемо жити!», «Усім привіт!», «Бригантина», «Якщо я не повернусь», «Таємниця Лебединого озера», «Спасибі», «Дзисай», «Цілують завжди не тих», «Про це краще не знати», «Прогулянка по Парижу», «Місяць у зеніті», «Мінливості любові», «Маяковський. Два дні», «F63.9 Хвороба кохання», «Лариса Кадочнікова. Автопортрет».
Ганна Кулібакіна
Лекторка та гример Screen School
Курс «Телеведучий» і «Акторський»'
Свій творчий шлях розпочала на 5 каналі», працювала на "UA.TV". За цей час встигла попрацювать з багатьма відомими телеведучими, зірками естради та політиками. Закінчила курси макіяжу в "S&A Group" та Авторську школу Наталії Найди. Має велику кількість дипломів та сертифікатів з підвищення кваліфікації. Персональний гример Яніни Соколової. Стаж роботи 5 років.
Ян Доброносов
Оператор Screen School
Курс «Телеведучий» і «Акторський»'
Фотограф та оператор телебачення. Знімав документальні фільми про війну, «Україна вижити в огні», Події майдану. Приймав участь у фотовиставках про АТО. Працював на каналах в Слов'янська та Харкові. З 2010 року працював на «5-му каналі», потім «24-му», З 2018 року працюю незалежним журналістом. Екранний стаж 15 років.
Міріам Драгіна
Лекторка Screen School
На курсах «Телеведучий» / «Акторський»
Радіоведуча ("Громадське радіо", раніше радіо "Аристократи"), комунікаційний менеджер, поет, сценарист, громадський діяч.
Саша Кольцова
Лекторка Screen School
Курс «Телеведучий»
Українська співачка, композиторка, поетеса, продюсерка. Лідерка гурту «Крихітка» (раніше «Крихітка Цахес)».
Закінчила КНЛУ за спеціальністю «французська та англійська мова та література». Працювала головною редакторкою журналу "MOLOKO", радіоведучою на "Radio Rocks". З 2017 член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) (відповідає за розважальний напрямок).
Андрій Сусленко
Лектор Screen School
Курс «Телеведучий»
Спеціаліст та тренер з комунікацій і публічних виступів, журналіст. Провів 300+ інтерв'ю в прямому ефірі і в записі на телеканалах «Еспресо.ТВ» і «5 канал». За останні 3 роки провів 70+ заходів в ролі ведучого, модератора чи фасилітатора. Типи заходів: презентації, модерування дебатів і конференцій, проведення аукціонів і спортивних змагань, гостьових інтерв`ю. В роботі використовує ухил в психологію та коучінг. Працює 3-ма мовами: англійською, українською та російською.
Саша Зіневич
Фотограф та оператор Screen School
Курс «Телеведучий» і «Акторський»
Фотограф та актор театру та кіно. 9 років в професійній діяльності і більше тисячі фотозйомок за плечима з різними представниками кіноіндустрії. Учасник міжнародних вистаток. Реалізовував масштабні акторські фотопроекти в колаборації з театрами і театральними студіями. Спеціалізація: портрет, психологічний портрет, акторське портфоліо.