засновниця школи екранних мистецтв screen school
та кураторка курсу "телеведучий - я навчаюсь у зірок"
Яніна Соколова
Телеведучі - це ментори повсякденного життя середньостатистичного українця, який вмикає телевізор.
Чому телеведучі не менш важливі, ніж лікарі?
Телеведучі - це ментори повсякденного життя середньостатистичного українця, який вмикає телевізор. Так склалося роками та є незмінною думкою. Що лунає з екрана - апріорі істина у першій інстанції. Тому істина має бути як мінімум правдивою, фотогенічною і з правильними літерами у роті.
«В Україні підтримувати – це зраджувати собі. Засудити ж – свята справа».
Яніна Соколова
Телеведуча та засновниця Screen School
Яніна Соколова - телеведуча, засновниця Screen School та кураторка курсу "Телеведучий - я навчаюсь у зірок!", Валерія Ходос - актриса театру та кіно, зірка серіалу "Хороший хлопець" , кураторка "Акторський курс - я навчаюсь у зірок!", Олексій Тритенко - актор театру та кіно, зірка кіно "Коли ми вдома" та викладач Screen School на кінофестивалі MOLODIST.
Яким має бути справжній телеведучий?
Справжній телеведучий передусім має бути собою. Собою кращим. Аби давати натхнення на розвиток тим, хто щодня спостерігає за ним на екрані.
Вершина професійного досягення - це створення власного продукту. А коли робиш своє - ти розчиняєшся у цілковитому океані власних ідей, емоцій, сенсів і задач. Це переломний момент для кожного ведучого. Робити своє. Бо левова частка шоу мають запрошених ведучих, які інколи не до кінця злиті з темою і задачами, які ставлять редактори. А коли робиш своє - ти розчиняєшся у цілковитому океані власних ідей, емоцій, сенсі в і задач. Тому мої авторські проекти Кіно з Яніною Соколовою і суботнє вечірнє шоу Рандеву - це мої візитні картки.

А до щоденного росту мене спонукає приклад американських телеведучих. Скільки б вони не працювали у кадрі вони завжди займаються самоосвітою. Професія телеведучого схожа на рішення збудувати будинок. Це довічний внесок у справу.
Що таке Screen School?
Останні півроку кожен мій ранок розпочинається із допису у групу тих, хто прийшов за професією, а як бонус – отримав вірного друга, з досвідом, пережитими невдачами, виграною війною із комплексами і осудом суспільства, де прийнято мочити, а не прийнято підтримувати.
Яніна Соколова
Телеведуча та засновниця Screen School
Screen School - це унікальна платформа, рівних якій немає в Україні. Screen School - це школа екранних мистецтв, в якій викладають справжні зірки екрану: чотири місяці навчанні і понад 100 годин лекцій, майстер-класів та практики у двох напрямках "Телеведучий" та "Акторський", які викладають справжні зірки екрану.

Діяльні зірки щодня отримують свій досвід і потім гарячим несуть його до нас у школу. Ба, більше: наші студенти мають можливість самі спробувати себе у кадрі, завітавши на телеканали, які є першими кнопками країни. Ми проходимо повний етап освіти від роботи кореспондента до ведучого великого ток-шоу. Після закінчення школи найкращі отримують стажування. Саме тому студенти профільних Вишів йдуть навчатися до нас, одночасно навчаючись, скажімо, у Карпенка-Карого. Приходьте, переконаєтесь!
Телеведуча та засновниця Screen School Яніна Соколова і телеведучий та лектор школи Олег Панюта вкотре стали ведучими церемонії відкриття та закриття Одеського Міжнародного Кінофестивалю.
Made on
Tilda