Викладачка сценічної мови у SCREEN SCHOOL
та спеціалістка дубляжу з 18-річним досвідом
Катерина Сергєєва
Озвучування реклам також привчає мене завжди бути у прекрасній мовно-голосовій формі, щоб залишатись професіоналом своєї справи. Ми працюємо зазвичай перед мікрофоном і на екрані бачимо матеріал над яким працюємо, також чуємо його в навушниках. Досвід робить свою справу і з часом ти починаєш писати майже в режимі нон-стоп.
Розкажіть про ваших улюблених персонажів, яких довелось озвучувати?
Для мене свято озвучувати комедійних і жіночних актрис, зокрема, таких як Камерон Діаз, Дженіфер Еністон, Сандру Баллок, Мілу Куніс, там "де є розгулятися"! Їхня рухома міміка, яскраві реакції дають можливість прикрасити їх образи емоційно, голосом, інтонаційно. Для акторів дубляжу, які досконало володіють мовною майстерністю, справжнє свято дублювати "ігрових" акторів. Менше я люблю дублювати мультики, хоча дубляжні роботи в таких відомих мультиках як "Шрек", я дублювала Фіону," Мадагаскар" — Глорію, теж принесли неймовірне задоволення від процесу. Просто "живих" людей в кадрі, особисто мені дублювати набагато цікавіше.
«Я кожного дня роблю елементарні вправи з підтримки своєї мовно-голосової техніки, щоб звучати чисто і якісно, зокрема, використовуючи усі голосові регістри»
Катерина Сергеєва
Викладачка Сценічної Мови у SCREEN SCHOOL

Розкажіть про ваш акторський досвід?
Рік тому я поновила роботу в кіно, знялась в безлічі цікавих проектів та серіалів. Зокрема, навесні знялась в повному метрі — комедії "Зустріч однокласників" (режисер Валентин Шпаков), в ролі Ані, дружини одного з головних героїв. Взимку 2019 очікуємо цю надзвичайно веселу роботу в кінотеатрах. Зараз я знімаюсь в серіалі "Ментовські війни", це проект каналу 1+1. Я граю адвоката, сильну жінку Поліну Воронову.

Також мій акторський досвід доповнила театральна вистава "Місце зустрічі — Париж" за твором Андре Моруа, де я граю одну з головних ролей. Це надзвичайно емоційна вистава про, так би мовити, любовний трикутник. Про злети й падіння, любов і зраду, славу і забуття. Цей матеріал я виношувала 18 років і врешті-решт зібрала команду однодумців, талановитих колег: актрису Тетяну Негрій та заслуженого артиста України Михайла Войчука, які підтримали мене в бажанні зробити спільну роботу. В цей матеріал повірила і режисер Марія Мага в новому, сучасному театрі "Особистості" і в 2017 році в жовтні ми успішно зіграли виставу.
Як відбувається процес озвучки й дубляжу?
Процес дубляжу й озвучки це, насамперед, процес творчий і цікавий. Для мене він існує лише в зв'язці з навичками з техніки мовлення. 18 років біля мікрофону навчили мене дуже свідомо використовувати свою мовну майстерність, дихальну опору, без якої голос та артикуляційні органи швидко дають збій.

Я кожного дня роблю елементарні вправи з підтримки своєї мовно-голосової техніки, щоб звучати чисто і якісно, зокрема, використовуючи усі голосові регістри. Озвучування реклам також привчає мене завжди бути у прекрасній мовно-голосовій формі, щоб залишатись професіоналом своєї справи. Ми працюємо зазвичай перед мікрофоном і на екрані бачимо матеріал над яким працюємо, також чуємо його в навушниках. Досвід робить свою справу і з часом ти починаєш писати майже в режимі нон-стоп.
«На заняттях зі сценічного мовлення в Screen School, і для акторів, і для ведучих ми викладаємо матеріал в повному обсязі однаково»
Катерина Сергеєва
Викладачка Сценічної Мови у SCREEN SCHOOL

Катерина Сергеєва на занятті у школі екранних мистецтв Screen School
Чи є суттєва різниця у сценічній мові для акторів та телеведучих?
У профільних вищих навчальних закладах школа сценічної мови для акторів і ведучих не відрізняється. В кожній з цих професій потрібна постановка дихання — опора, посилення голосу за участю резонаторів, усвідомлення артикуляційних позицій звуків, як наслідок і правильна літературна вимова, вкрай важлива. Тому на заняттях зі сценічного мовлення в Screen School, і для акторів, і для ведучих ми викладаємо матеріал в повному обсязі однаково.
Катерина Сергеєва
Які можливості для студентів дає Screen School?
Це можливість зрозуміти й пізнати той професійний напрямок, що цікавить учня. Не у всіх є можливість приділити 4-5 роки на навчання у вищих навчальних закладах, тому Screen School в цьому випадку прекрасний варіант. А також це можливість перейняти практичний досвід майстрів (зірок!) своєї справи. Це сучасний підхід до навчання, це сублімація основних складових професії з метою їх усвідомлення та використання вже після першого заняття
(066) 46-111-60
Screen School, Центр Довженка, м. Київ, вул. Васильківська, 1
© 2018 All Rights Reserves
Facebook Screen School | info@screenschool.com.ua
Made on
Tilda