Курс Акторський
#янавчаюсьузірок
Курс Акторський Basic / Весна-Літо 2021
17 лютого - 19 червня 2021
Заняття проходять тільки в очному форматі двічі на тиждень впродовж чотирьох місяців:
19:00-21:00 середа
18:30-20:30 неділя
Додаткові дні практики та зйомок
Понад 100 годин інтенсивного навчання
Вартість: 28 000 ₴

Набір в школу проводиться круглий рік
З приводу вступу на курс пишіть в телеграм @korzhenevska - директорці школи
Олесі Корженевській для запису на співбесіду.
Умови курсу або як на нього потрапити
Вікове обмеження 18+
Наш курс розрахований на дорослу аудиторію віком від 18 до 60
Розмовна українська мова
Попри те, що 70% лекцій та майстер-класів на курсі АКТОРСЬКИЙ BASIC проводяться російською мовою, українська є обов'язковою для бажаючих навчатися на Акторському курсі. Профільний предмет курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC «Сценічна мова» викладається українською мовою.
Бажання вчитися і розвиватися
Школа екранних мистецтв Screen School не терпить лінюхів і прогульщиків.
Вам дадуть величезну базу знань, проте ви маєте багато вчитися самостійно, читати рекомендовану викладачами та лекторами літературу, дивитися багато хорошого кіно, писати конспекти, ходити в театр, вчасно виконувати домашні завдання, бути готовими навчатися додатково в позашкільні дні і мати власну надпотужну мотивацію.
Тривалість навчання
Курс АКТОРСЬКИЙ BASIC проходить двічі на рік і триває 4 місяці з початку вересня по кінець грудня та з середини лютого до середини червня. Навчання відбувається двічі на тиждень. Щосереди та щонеділі. Всі майстер-класи запрошених лекторів тривають по 2 години. Заняття з пластики тривають 2,5 години.
Кількість студентів у групі
Школа екранних мистецтв Screen School – це маленька унікальна камерна школа, яка ніколи не буде великою. Ми завжди в погоні за завзятими, наполегливими та талановитими, але ніколи не гонимося за кількістю студентів в групі. Зазвичай на крусі АКТОРСЬКИЙ BASIC навчається до 12 студентів.
Вільні слухачі
Частину занять на курсі можуть відвідати вільні слухачі попередньо сплативши участь у майстер-класі. Графік курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC постійно оновлюється і в ньому час від часу можливі зміни. Кількість вільних слухачів у групі обмежена і не може перевищувати 5 осіб.
Співбесіда
На курс АКТОРСЬКИЙ BASIC можна потрапити виключно після співбесіди з директоркою школи екранних мистецтв Screen School Олесею Корженевською. Співбесіда проводиться в онлайн-форматі. З приводу вступу на курс пишіть в телеграм @korzhenevska
Договір про навчання
Після успішного проходження співбесіди обов'язковою умовою є підписання Договору між школою та майбутнім студентом. 90% договорів заключаються до початку навчання. Screen School регулярно проводить Дні Відкритих Дверей перед початком кожного курсу. Слідкуйте за деталями на наших сторінках у соціальних мережах.
Facebook | Instagram | Telegram
Сценічний одяг
Забудьте про джинси і плаття, адже на Акторському курсі всі студенти завжди одягнені в сценічний одяг.
Для дівчат: чорні лосини та чорна футболка / кофта з довгим рукавом, шкарпетки.
Зовнішній вигляд: без макіяжу, волосся зібране
Для хлопців: чорні зручні штани, чорна футболка / кофта з довгим рукавом, шкарпетки
Вартість навчання 28 000 ₴
Вартість навчання на курсі складає 28 000₴. Місце закріплюється за студентом передплатою у розмірі 3000 грн. Решту суми студент оплачує на безготівковий рахунок школи екранних мистецтв Screen School одним платежем до початку навчання на курсі.

Оплата готівкою, а також кількома платежами не приймається.
Як проходить навчання
Робота з кураторкою курсу

Третину занять курсу проводить кураторка курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC акторка театру та кіно Наталія Васько. Заняття Наталії Васько – це потужні акторські тренажі та майстер-класи тривалістю по 3 години, а подекуди і довше. Кожен студент має бути готовий відкласти всі свої справи і вчитися додатково і більше в позашкільні дні, тому не розраховуйте на те, що у вас буде лише два навчальні дні. Вчитися доведеться набагато більше.
Наталія Васько
кураторка курсу «Акторський — я навчаюсь у зірок» (АКТОРСЬКИЙ BASIC)
Акторка театру та кіно

Лавреатка національної кінопремії «Золота дзига» (2017), членкиня Української кіноакадемії.

Закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, курс Юлії Ткаченко.
Зіграла головні ролі у найрейтинговіших серіалах та повнометражних фільмах: «Віддана», «Толока», «Гніздо горлиці», «Крути 1918», «Кріпосна», «Доброволець», «Любов з ароматом кави», «Доньки-матері», «Жіночий лікар — 4», «Папаньки», «Коли ми вдома. Нова історія».

Театральні роботи: «За двома зайцями», «Московіада», «Наймичка», «Ромео і Джульєтта», «Готель Беверлі Хілз».

На рахунку Наталії Васько понад 80 робіт у 80 проєктах
Сценічна мова

Без вміння правильно говорити професія «Актор» втрачає будь-який зміст. Саме тому третина занять курсу присвячена профільному предмету – сценічній мові. Заняття зі сценічної мови проходять одночасно у двох курсів АКТОРСЬКИЙ BASIC і ТЕЛЕВЕДУЧИЙ.
Facebook | Instagram | Telegram
Ірина Лазер
викладачка сценічної мови в школі екранних мистецтв Screen School
Акторка театру та кіно, співачка, композиторка.
Закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, курс Ю.М. Мажуги. Грає у виставах театру «Золоті Ворота» та «Сузір'я». Викладає сценічну мову у КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого. Лідерка музичного гурту Mavka
Робота із запрошеними лекторами

Третину занять курсу викладають запрошені лектори. Впродовж курсу в залежності від своєї професії лектор приходить до школи один раз або двічі і дає студентам профільний майстер-клас. Також студенти курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC відвідують майстер-класи по гриму та стилю.
Серед наших постійних лекторів:

актори, режисери, продюсери, сценаристи, гримери, стилісти
Олексій Бусько
Викладає пластику
Дмитро Гольдман
Проводить режисерський майстер-клас
Дмитро Томашпольський
Проводить режисерський майстер-клас
Алла Самойленко
Кастинг-директорка
Роман Ясіновський
Проводить акторський
майстер-клас
Владислав Чернявський
Проводить акторський
майстер-клас
Олексій Вертинський
Проводить акторський
майстер-клас
Марися Нікітюк
Вчить писати сценарії
Що отримує студент після закінчення навчання
Портфоліо

Наприкінці курсу кожен студент курсу АКТОРСЬКИЙ – я навчаюсь у зірок отримує професійне акторське портфоліо від фотографа Саші Зіневича.
Відеовізитівка

Кожен студент курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC записує відеовізитівку, яку прийме будь-який кастинг-директор.
Диплом
Студенти, які відвідали понад 90% акторських тренажів та майстер-класів курсу АКТОРСЬКИЙ Basic, отримують диплом про випуск зі школи екранних мистецтв Screen School, неймовірний багаж знань, роль в короткометражному фільмі, акторську візитівку, портфоліо з понад 30 якісних фото, а також наснагу творити далі і розвиватися в професії КІНОАКТОР.

Курс «Акторський Advanced»
Курс АКТОРСЬКИЙ Advanced (в перекладі з англійської «просунутий») є логічним продовженням курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC. Цей курс формується з найталановитіших і найзавзятіших студентів попередніх випусків.

На курс АКТОРСЬКИЙ Advanced можуть потрапити виключно випускники попередніх курсів школи екранних мистецтв Screen School, які наполегливою працею довели не лише свій талант, але і свою працездатність, а також своє нестримне бажання пов'язати життя з професією КІНОАКТОР.
Роль в короткому метрі

Ближче до завершення навчання студенти курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC починають роботу над власним сценарієм короткого метру, який вважається випускним іспитом для всіх студентів. До роботи над коротким метром допускаються студенти, які відвідали принаймні 90% всіх акторських тренажів та майстер-класів.
Вікторія Варлей та Христина Семенцова / Епізод

Режисерка Валерія Ходос
Оператор Андрій Тартишніков
Анна Бурименко, Анастасія Дудник та Надія Самохвалова / Епізод

Режисерка Валерія Ходос
Оператор Андрій Тартишніков
Аріна Хрущ, Владислава Силенок та Юлія Довгань / Епізод

Режисерка Валерія Ходос
Оператор Андрій Тартишніков
Тимофій Чеботарьов, Юлія Лепета / Епізод

Режисерка Валерія Ходос
Оператор Андрій Тартишніков
Випускний короткометражний фільм студентів курсу АКТОРСЬКИЙ ADVANCED «ЗАЛЕЖНІСТЬ»
short film / director Valeriia Khodos
DEPENDENCE
Silent people live in a cold place together. something prevents them from being happy. They would have lived this way for years. But one day the phone rang...
Фестивальна історія
Короткометражний фільм студентів курсу АКТОРСЬКИЙ ADVANCED «ЗАЛЕЖНІСТЬ» став лауреатом на Фестивалі короткометражного кіно BRUKIVKA і виборов друге місце у номінації «Професійний короткометражний фільм». DEPENDENCE став переможцем у номінації «Найкраща картина за вибором глядачів» на фестивалі FLIACKAIR (США), півфіналістом на Short to the Point (Бухарест) та official seletion на The Lift-Off Sessions 2020 (Англія) і First Time Filmaker Session 2020 (Англія)
Цікаві факти про курс «Акторський»

  • Спеціалізація курсу «Акторський» – КІНОАКТОР
  • 20% на курсі складають хлопці
  • Нашому найстаршому випускникові 40 років
  • Після завершення нашого курсу 30% студентів курсу Акторський Basic починають свою успішну кар'єру в кіно
  • У нас завжди є місце талановитим і наполегливим мрійникам. Саме тому ми щоразу беремо на навчання одного студента безкоштовно.
  • Курс «Акторський – я навчаюсь у зірок» безкоштовно закінчило 4 студенти Ярослав Оганесов, Марія Шеховцова, Юлія Довгань та Дмитро Балашов. Через три дні після отримання диплому Марія Шеховцова отримала свою першу головну роль в серіалі
  • 30% наших випускників ідуть далі в професію, вступають в КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого на акторський курс з найвищим балом, отримують головні та епізодичні ролі в серіалах та повному метрі.
  • 80% курсу Акторський Advanced (випускники другого рівня курсу Акторський) грають в кіно та серіалах
Реєстрація на
курс Акторський Basic
17 лютого - 19 червня 2021
Двічі на тиждень:
19:00-21:00 середа
18:30-20:30 неділя
+ додаткові дні практики та зйомок
Понад 100 годин інтенсивного навчання
Вартість: 28 000
Я свідомо та добровільно надаю згоду на обробку моїх персональних даних