Курс Акторський
#янавчаюсьузірок
Курс Акторський Basic / Осінь-Зима 2020
6 вересня - 26 грудня 2020
Двічі на тиждень:
19:00-21:00 середа
18:30-20:30 неділя
Додаткові дні практики та зйомок
Понад 100 годин інтенсивного навчання
Вартість: 28 000 ₴

Набір в школу проводиться круглий рік
З приводу вступу на курс пишіть в телеграм @korzhenevska директорці школи
Олесі Корженевській для запису на співбесіду.
Умови курсу або як на нього потрапити
Вікове обмеження 18+
Наш курс розрахований на дорослу аудіторію віком від 18 до 60
Розмовна українська мова
Попри те, що 70% лекцій та майстер-класів на курсі АКТОРСЬКИЙ BASIC проводяться російською мовою, українська є обов'язковою для бажаючих навчатися на Акторському курсі. Профільний предмет курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC «Сценічна мова» викладається українською мовою.
Бажання вчитися і розвиватися
Школа екранних мистецтв Screen School не терпить лінюхів і прогульщиків.
Вам дадуть величезну базу знань, проте ви маєте багато вчитися самостійно, читати рекомендовану викладачами та лекторами літературу, дивитися багато хорошого кіно, писати конспекти, ходити в театр, вчасно виконувати домашні завдання, бути готовими навчатися додатково в позашкільні дні і мати власну надпотужну мотивацію.
Тривалість навчання
Курс АКТОРСЬКИЙ BASIC проходить двічі на рік і триває 4 місяці з початку вересня по кінець грудня та з середини лютого до середини червня. Навчання вібувається двічі на тиждень. Щосереди та щонеділі. Всі майстер-класи запрошених лекторів тривають по 2 години. Заняття з пластики тривають 2,5 години. Акторські тренажі та заняття з кураторкою курсу Валерією Ходос завжди тривають 3 години.
Кількість студентів в групі
Школа екранних мистецтв Screen School – це маленька унікальна камерна школа, яка ніколи не буде великою. Ми завжди в погоні за завзятими, наполегливими та талановитими, але ніколи не гонемося за кількістю студентів в групі. Зазвичай на крусі АКТОРСЬКИЙ BASIC навчається до 12 студентів.
Вільні слухачі
Частину занять на курсі можуть відвідати вільні слухачі попередньо сплативши участь у майстер-класі. Графік курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC весь час оновлюється і в ньому час від часу можливі зміни. Кількість вільних слухачів в групі обмежена і не може перевищувати 5 осіб.
Співбесіда
На курс АКТОРСЬКИЙ BASIC можна потрапити виключно після співбесіди з директоркою школи екранних мистецтв Screen School Олесею Корженевською. Співбесіда проводиться в онлайн-форматі. З приводу вступу на курс пишіть в телеграм @korzhenevska
Договір про навчання
Після успішного проходження співбесіди обов'язковою умовою є підписання Договору між школою та майбутнім студентом. 90% договорів заключаються до початку навчання. Screen School регулярно проводить Дні Відкритих Дверей перед початком кожного курсу. Слідкуйте за деталями на наших сторінках у соціальних мережах.
Facebook | Instagram | Telegram
Сценічний одяг
Забудьте про джинси і плаття, адже на Акторському курсі всі студенти завжди одягнені в сценічний одяг.
Для дівчат: чорні лосини та чорна футболка / кофта з довгим рукавом, шкарпетки.
Зовнішній вигляд: без макіяжу, волосся зібране
Для хлопців: чорні зручні штани, чорна футболка / кофта з довгим рукавом, шкарпетки
Вартість навчання 28 000 ₴
Вартість навчання на курсі складає 28 000₴. Місце закріплюється за студентом передплатою у розмірі 3000 грн. Решту суми студент оплачує на безготівковий рахунок школи екранних мистецтв Screen School одним платежем до початку навчання на курсі.

Оплата готівкою, а також кількома платежами не приймається.
Як проходить навчання
Робота з кураторкою курсу

Третину занять курсу проводить кураторка курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC акторка Валерія Ходос. Заняття Валерії Ходос – це потужні акторські тренажі та майстер-класі тривалістю по 3 години, а подекуди і довше. Кожен студент має бути готовий відкласти всі свої справи і вчитися додатково і більше в позашкільні дні, тому не розраховуйте на те, що у вас буде лише два навчальні дні. Вчитися доведеться набагато більше.
Валерія Ходос
кураторка курсу «Акторський – я навчаюсь у зірок» (АКТОРСЬКИЙ BASIC)
Акторка театру та кіно / зірка серіалу «Хороший хлопець»

Закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, курс Моісеєва.
Зіграла головні ролі у найрейтинговіших серіалах та повнометражних фільмах: «Клан ювелірів», «Не зарікайся», «Катерина», «На краю любви», «Гіркий врожай» | "Bitter Harvest", «Друге життя Єви», «В последний раз прощаюсь», «Будинок «СЛОВО»», «Вибір матері», «Зникнувша».

На її рахунку понад 50 робіт в 50 проектах
Сценічна мова

Без уміння правильно говорити професія «Актор» втрачає будь-який зміст. Саме тому третина занять курсу присвячена профільному предмету – сценічній мові. Заняття зі сценічної мови проходять одночасно в двох курсів АКТОРСЬКИЙ BASIC» і ТЕЛЕВЕДУЧИЙ.
Facebook | Instagram | Telegram
Ірина Лазер
викладачка сценічної мови в школі екранних мистецтв Screen School
Акторка театру та кіно, співачка, композиторка.
Закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, курс Ю.М. Мажуги. Грає у виставах театру «Золоті Ворота» та «Сузір'я». Викладає сценічну мову у КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого. Лідерка музичного гурту Mavka
Робота з запрошеними лекторами

Третину занять курсу викладають запрошені лектори. Впродовж курсу в залежності від своєї професії лектор приходить до школи один раз або двічі і дає студентам профільний майстер-клас. Також студенти курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC відвідують майстер-класи по гриму та стилю.
Серед наших постійних лекторів:

актори, режисери, продюсери, сценаристи, гримери, стилісти
Олексій Бусько
Виклидає пластику студентам курсу «Акторський Basic»
Дмитро Гольдман
Проводить режисерський майстер-клас
Дмитро Томашпольський
Проводить режисерський майстер-клас
Наталя Васько
Проводить акторський
майстер-клас
Роман Ясіновський
Проводить акторський
майстер-клас
Яна Глущенко
Проводить акторський
майстер-клас
Олексій Вертинський
Проводить акторський
майстер-клас
Марися Нікітюк
Вчить писати сценарії
Що отримує студент після закінчення навчання
Портфоліо

Наприкінці курсу кожен студент курсу АКТОРСЬКИЙ – я навчаюсь у зірок отримує професійне акторське портфоліо від фотографа Саші Зіневича.
Відеовізитівка

Кожен студент курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC записує відеовізитівку, яку прийме будь-який кастинг-директор.
Диплом
Студенти, які відвідали понад 90% акторських тренажів та майстер-класом курсу АКТОРСЬКИЙ Basic отримують диплом про випуск зі школи екранних мистецтв Screen School, неймовірний багаж знань, роль в короткометражному фільмі, акторську візитівку, портфоліо з понад 30 якісних фото, а також наснагу творити далі і розвиватися в професії КІНОАКТОР.

Курс «Акторський Advanced»
Курс АКТОРСЬКИЙ Advanced (в перекладі з англійської «просунутий») є логічним продовженням курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC. Цей курс формується з найталановитіших і найзавзятіших студентів двох або трьох попередніх випусків.

На курс АКТОРСЬКИЙ Advanced можуть потрапити виключно випускники попередніх курсів школи екранних мистецтв Screen School, які наполегливою працею довели не лише свій талант, але і свою працездатність, а також своє нестримне бажання пов'язати життя з професією КІНОАКТОР. Студентів відбирає та затверджує кураторка курсу Валерія Ходос.
Роль в короткому метрі

Ближче до завершення навчання разом з кураторкою курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC Валерією Ходос студенти починають роботу над власним сценарієм короткого метру, який вважається випускним іспитом для всіх студентів. До роботи над коротким метром допускаються студенти, які відвідали принаймі 90% всіх акторських тренажів та майстер-класів.
Вікторія Варлей та Христина Семенцова / Епізод

Режисерка Валерія Ходос
Орпетор Андрій Тартишніков
Анна Бурименко, Анастасія Дудник та Надія Самохвалова / Епізод

Режисерка Валерія Ходос
Орпетор Андрій Тартишніков
Аріна Хрущ, Владислава Силенок та Юлія Довгань / Епізод

Режисерка Валерія Ходос
Орпетор Андрій Тартишніков
Тимофій Чеботарьов, Юлія Лепета / Епізод

Режисерка Валерія Ходос
Орпетор Андрій Тартишніков
Випускнкий короткометражний фільм студентів курсу АКТОРСЬКИЙ ADVANCED «ЗАЛЕЖНІСТЬ»
short film / director Valeriia Khodos
DEPENDENCE
Silent people live in a cold place together. something prevents them from being happy. They would have lived this way for years. But one day the phone rang...
Фестивальна історія
Короткометражний фільм студентів курсу АКТОРСЬКИЙ ADVANCED «ЗАЛЕЖНІСТЬ» став лауреатом на Фестивалі Короткометражного Кіно BRUKIVKA і виборов друге місце в номінації «Професійний короткометражний фільм». Також DEPENDENCE став переможцем в номінації «Найкраща картина за вибором глядачів» на фестивалі FLIACKAIR (США), напівфіналістом на Short to the Point (Бухарест) та official seletion на The Lift-Off Sessions 2020 (Англія) та First Time Filmaker Session 2020 (Англія)
Цікаві факти про курс «Акторський»

  • Спеціалізація курсу «Акторський» – КІНОАКТОР
  • 20% на курсі складають хлопці
  • Нашому найстаршому випускникові 40 років
  • Після завершення нашого курсу 30% студентів курсу Акторський Basic починають свою успішну кар'єру в кіно
  • У нас завжди є місце талановитим і наполегливим мрійникам. Саме тому ми щоразу беремо на навчання одного студента безкоштовно.
  • Курс «Акторський – я навчаюсь у зірок» безкоштовно закінчило три студенти Ярослав Оганесов, Марія Шеховцова та Юлія Довгань. Через три дні після отримання диплому Марія Шеховцова отримала свою першу головну роль в серіалі
  • 30% наших випускників ідуть далі в професію, вступають в КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого на акторський курс з найвищим балом, а також отримують головні та епізодичні ролі в серіалах та повному метрі.
  • 80% курсу Акторський Advanced (випускники другого рівня курсу Акторський) грають в кіно та серіалах
Реєстрація на
курс Акторський Basic
17 лютого - 17 червня 2020
Двічі на тиждень:
19:00-21:00 середа
18:30-20:30 неділя
+ додаткові дні практики та зйомок
Понад 100 годин інтенсивного навчання
Вартість: 28 000
Я свідомо та добровільно надаю згоду на обробку моїх персональних даних