Курс Акторський
#янавчаюсьузірок
Новий курс Акторський / Зима-Весна 2020
17 лютого - 20 червня 2020
Двічі на тиждень:
19:00-21:00 середа
18:30-20:30 неділя
Додаткові дні практики та зйомок
Понад 100 годин інтенсивного навчання
Вартість: 28 000 ₴

Умови курсу або як на нього потрапити
Вікове обмеження 18+
Наш курс розрахований на дорослу аудіторію віком від 18 до 60
Розмовна українська мова
Попри те, що 70% лекцій та майстер-класів на курсі «Акторський – я навчаюсь у зірок» проводяться російською мовою, українська є обов'язковою для бажаючих навчатися на Акторському курсі. Профільний предмет курсу «Акторський – я навчаюсь у зірок» «Сценічна мова» викладається українською мовою.
Бажання вчитися і розвиватися
Школа екранних мистецтв Screen School не терпить лінюхів і прогульщиків.
Вам дадуть величезну базу знань, проте ви маєте багато вчитися самостійно, читати рекомендовану викладачами та лекторами літературу, дивитися багато хорошого кіно, писати конспекти, ходити в театр, вчасно виконувати домашні завдання, бути готовими навчатися додатково в позашкільні дні і мати власну надпотужну мотивацію.
Тривалість навчання
Курс «Акторський – я навчаюсь у зірок» проходить двічі на рік і триває 4 місяці з початку вересня по кінець грудня та з середини лютого до середини червня. Навчання вібувається двічі на тиждень. Щосереди та щонеділі. Всі майстер-класи запрошених лекторів тривають по 2 години. Заняття з пластики тривають по 2,5 години. Акторські тренажі та заняття з кураторкою курсу Валерією Ходос завжди тривають по 3 години.
Кількість студентів в групі
Школа екранних мистецтв Screen School – це маленька унікальна камерна школа, яка ніколи не буде великою. Ми завжди в погоні за завзятими, наполегливими та талановитими, але ніколи не гонемося за кількістю студентів в групі. Зазвичай на крусі «Акторський Basic» навчається до 12 студентів.
Вільні слухачі
Частину занять на курсі можуть відвідати вільні слухачі попередньо сплативши участь у майстер-класі. Графік курсу «Акторський – я навчаюсь у зірок» весь час оновлюється і в ньому час від часу можливі зміни. Кількість вільних слухачів в групі обмежена і не може перевищувати 5 осіб.
Співбесіда
На курс «Акторський – я навчаюсь у зірок» можна потрапити виключно після співбесіди з директоркою школи екранних мистецтв Screen School Олесею Корженевською. Співбесіда проводиться на дні відкритих дверей.
Договір про навчання
Після успішного проходження співбесіди обов'язковою умовою є підписання Договору між школою та майбутнім студентом. 90% договорів заключаються на Дні Відкритих Дверей, яким стартує кожен наступний курс. 17 лютого 2020 відбудеться черговий День Відкритих Дверей у школі екранних мистецтв Screen School. Слідкуйте за деталями на наших сторінках у соціальних мережах.
Facebook | Instagram | Telegram
Сценічний одяг
Забудьте про джинси і плаття, адже на Акторському курсі всі студенти завжди одягнені в сценічний одяг.
Для дівчат: чорні лосини та чорна футболка / кофта з довгим рукавом, шкарпетки.
Зовнішній вигляд: без макіяжу, волосся зібране.
Для хлопців: чорні зручні штани, чорна футболка / кофта з довгим рукавом, шкарпетки.
Вартість навчання 28 000 ₴
Від моменту заключення Договору до першого навчального дня у студентів є три дні для здійснення оплати за навчання. Вартість навчання на курсі складає 28 000₴. Оплата здійснюється на безготівковий рахунок школи екранних мистецтв Screen School одним платежем до початку навчання на курсі. Оплата готівкою, а також кількома платежами не приймається.
Як проходить навчання
Робота з кураторкою курсу

Третину занять курсу проводить кураторка курсу «Акторський – я навчаюсь у зірок» акторка Валерія Ходос. Заняття Валерії Ходос – це потужні акторські тренажі та майстер-класі тривалістю по 3 години, а подекуди і довше. Кожен студент має бути готовий відкласти всі свої справи і вчитися додатково і більше в позашкільні дні.
Валерія Ходос
кураторка курсу «Акторський – я навчаюсь у зірок» («Акторський Basic»)
Акторка театру та кіно / зірка серіалу «Хороший хлопець»

Закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, курс Моісеєва.
Зіграла головні ролі у найрейтинговіших серіалах та повнометражних фільмах: «Клан ювелірів», «Не зарікайся», «Катерина», «На краю любви», «Гіркий врожай» | "Bitter Harvest", «Друге життя Єви», «В последний раз прощаюсь», «Будинок «СЛОВО»», «Вибір матері», «Зникнувша».

На її рахунку понад 50 робіт в 50 проектах.
Сценічна мова

Без уміння правильно говорити професія «Актор» втрачає будь-який зміст. Саме тому третина занять курсу присвячена профільному предмету – сценічній мові. Заняття зі сценічної мови проходять одночасно в двох курсів «Акторський» і «Телеведучий».
Facebook | Instagram | Telegram
Ірина Лазер
викладачка сценічної мови в школі екранних мистецтв Screen School
Акторка театру та кіно, співачка, композиторка.
Закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, курс Ю.М. Мажуги. Грає у виставах театру «Золоті Ворота» та «Сузір'я». Викладає сценічну мову у КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого. Лідерка музичного гурту Mavka
Робота з запрошеними лекторами

Третину занять курсу викладають запрошені лектори. Впродовж курсу в залежності від своєї професії лектор приходить до школи один раз або двічі і дає студентам профільний майстер-клас. Також студенти курсу АКТОРСЬКИЙ відвідують майстер-класи по гриму та стилю.
Серед наших постійних лекторів:

актори, режисери, продюсери, сценаристи, гримери, стилісти
Олексій Бусько
Виклидає пластику студентам курсу «Акторський Basic»
Дмитро Гольдман
Проводить режисерський майстер-клас
Дмитро Томашпольський
Проводить режисерський майстер-клас
Наталя Васько
Проводить акторський
майстер-клас
Роман Ясіновський
Проводить акторський
майстер-клас
Яна Глущенко
Проводить акторський
майстер-клас
Олексій Вертинський
Проводить акторський
майстер-клас
Марися Нікітюк
Вчить писати сценарії
Що отримує студент після закінчення навчання
Портфоліо

Наприкінці курсу кожен студент курсу АКТОРСЬКИЙ – я навчаюсь у зірок отримує професійне акторське портфоліо від фотографа Саші Зіневича, яке затвердить будь-який кастинг-директор країни.
Відеовізитівку

Додатково кожен студент курсу АКТОРСЬКИЙ – я навчаюсь у зірок записує відеовізитівку – монолог, який підбирає самостійно або з допомогою кураторки курсу Валерії Ходос.
Дарина Новікова – монолог з фільму «Мій хлопець – псих» режисера Девіда О. Расселла.

Дарина Новікова закінчила Screen School в грудні 2019, отримала свою першу роль в повнометражному фільмі, а згодом вступила в КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого з найвищим балом на курс «актор театру та кіно»
Вікторія Шульга – монолог з з фільму «Три білборди за межами Еббінга, Міссурі». Кримінальна драма режисера Мартіна Макдони.

Вікторія Шульга грає в серіалах головні та другорядні ролі.
Анастасія Назаренко - монолог випускниці курсу «Акторський-4»
Максим Пресіч – монолог з з фільму «Три білборди за межами Еббінга, Міссурі». Кримінальна драма режисера Мартіна Макдони.
Роль в короткому метрі

Ближче до завершення навчання разом з кураторкою курсу АКТОРСЬКИЙ – я навчаюсь у зірок Валерією Ходос студенти починають роботу над власним сценарієм короткого метру, який вважається випускним іспитом для всіх студентів. До роботи над коротким метром допускаються студенти, які відвідали принаймі 90% всіх акторських тренажів та майстер-класів.
«Той, хто в мені» короткометражний фільм випускників курсу АКТОРСЬКИЙ-4
«Маленькие трагедии» короткометражний фільм випускників курсу АКТОРСЬКИЙ-3
Диплом
Студенти, які відвідали понад 90% акторських тренажів та майстер-класом курсу АКТОРСЬКИЙ Basic отримують диплом про випуск зі школи екранних мистецтв Screen School, неймовірний багаж знань, роль в короткометражному фільмі, акторську візитівку, портфоліо з понад 30 якісних фото, а також наснагу творити далі і розвиватися в професії КІНОАКТОР.

Курс «Акторський Advanced»
Курс АКТОРСЬКИЙ Advanced (в перекладі з англійської «просунутий») є логічним продовженням курсу АКТОРСЬКИЙ Basic. Цей курс формується з найталановитіших і найзавзятіших студентів двох або трьох попередніх випусків.

На курс АКТОРСЬКИЙ Advanced можуть потрапити виключно випускники попередніх курсів школи екранних мистецтв Screen School, які наполегливою працею довели не лише свій талант, але і свою працездатність, а також своє нестримне бажання пов'язати життя з професією КІНОАКТОР. Студентів відбирає та затверджує кураторка курсу Валерія Ходос.
Випускнкий короткометражний фільм студентів курсу АКТОРСЬКИЙ ADVANCED «ЗАЛЕЖНІСТЬ»
Фестивальна історія
6.05.20 випускний короткометражний фільм студентів курсу АКТОРСЬКИЙ ADVANCED «ЗАЛЕЖНІСТЬ» було номіновано на «Кращий професійний короткометражний фільм» на Міжнародному Фестивалі Короткометражного Кіно BRUKIVKA. 15.05.20 відбудеться прем'єра фільму онлайн, а також стане відомо чи переможе наш фільм
Цікаві факти про курс «Акторський»

  • Спеціалізація курсу «Акторський» – КІНОАКТОР
  • 20% на курсі складають хлопці
  • Нашому найстаршому випускникові 39 років
  • Після завершення нашого курсу 30% студентів курсу Акторський Basic починають свою успішну кар'єру в кіно
  • У нас завжди є місце талановитим і наполегливим мрійникам. Саме тому ми щоразу беремо на навчання одного студента безкоштовно.
  • Курс «Акторський – я навчаюсь у зірок» безкоштовно закінчило два студенти Ярослав Оганесов та Марія Шеховцова. Через три дні після отримання диплому Марія Шеховцова отримала свою першу головну роль в серіалі
  • 30% наших випускників ідуть далі в професію, вступають в КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого на акторський курс з найвищим балом, а також отримують головні та епізодичні ролі в серіалах та повному метрі.
  • 80% курсу Акторський Advanced (випускники другого рівня курсу Акторський) грають в кіно та серіалах
Реєстрація на
курс Акторський Basic
17 лютого - 17 червня 2020
Двічі на тиждень:
19:00-21:00 середа
18:30-20:30 неділя
+ додаткові дні практики та зйомок
Понад 100 годин інтенсивного навчання
Вартість: 28 000
Я свідомо та добровільно надаю згоду на обробку моїх персональних даних