Про школу
Screen School – це школа телебачення і кіно, створена зірками українського екрану. Педагоги Screen School – профі в світі кіно, театру, радіо, телебачення, фотографії, моди, музики, хореографиї, написання сценаріїв і ораторського мистецтва.

Школа екранних мистецтв Screen School заснована Яніною Соколовою та Олесею Корженевською 13 листопада 2017 р. За два роки існування школа екранних мистецтв Screen School випустила понад 70 випускників.

Двічі на рік школа проводить набір на курси «Акторський – я навчаюсь у зірок» та «Телеведучий – я навчаюсь у зірок». Після завершення «Акторського курсу Basic» один раз на два роки проводиться «Акторський курс Advanced». Потрапити на «Акторський Advanced» можуть виключно найталановитіші та найзавзятіші випускники курсу «Акторський Basic».

Навчання у школі проходить двічі на рік і триває 4 місяці і триває з вересня по кінець грудня, а також з середини лютого по середину червня. Новий навчальний семестр завжди стартує Днем Відкритих Дверей у Screen School, коли кожен бажаючий може прийти на зустріч-знайомство з кураторами та викладачами школи.

8 вересня 2019 відбудеться п'ятий День Відкритих Дверей у школі екранних мистецтв Screen School. Цього дня стартує навчання два курсі – «Телеведучий – я навчаюсь у зірок» та «Акторський Advanced», на якому будуть вчитися випускнкини попередніх випусків курсу «Акторський Basic». Набір на курс «Акторський Basic» стартує в лютому 2020.
Мета школи
Вивести теле- та кіновиробництво в Україні на новий якісний рівень
Screen School
Це унікальна камерна школа, в якій викладають найкращі педагоги країни.
1
Зіркові кураторки
Кураторкою курсу «Телеведучий – я навчаюсь у зірок» є телеведуча та журналістка Яніна Соколова. Курс «Акторський – я навчаюсь у зірок» курує акторка Валерія Ходос.
2
Зіркові лектори
В школі екранних мистецтв Screen School викладають виключно зіркові педагоги, кожен з яких концентровано передає знання студентам. Серед наших лекторів: Андрій Куликов, Роман Ясіновський, Оксана Гутцайт, Наталя Васько, Яна Глущенко, Наталя Гончарова, Саша Кальцова, Дмитро Гольдман, Соня Сотник, Денис Жупник, Дмитро Томашпольський та інші.
3
Сценічна мова
Профільним предметом обох курсів є «Сценічна мова». Саме тому третина занять обох курсів «Акторський» та «Телеведучий» це «Сценічна мова». Частина занять –це спільни заняття курсів «Акторський» та «Телеведучий» (сценічна мова, грим, стиль, фотосесія, запис візитівок).
4
Наші випускники
Щиро пишаються тим, що закінчили школу екранних мистецтв Screen School. Найзавзятіші і найталановитіші вже ведуть свої відеоблоги в youtube, працюють на телебаченні та знімаються в коротких метрах, серіалах і в повнометражних фільмах.
5
#screenschoolbanda
Це секретний чат всіх випускників школи екранних мистецтв Screen School, в який ми регулярно надсилаємо нові вакансії. Ми ніколи не прощаємось з нашими випускниками і завжди щиро вболіваємо за кожного.
Засновники
Школа екранних мистецтв Screen School заснована Яніною Соколовою та Олесею Корженевською
13 листопада 2017
Яніна Соколова
Засновниця та кураторка
Журналістка та телеведуча, актриса театру та кіно.
Закінчила з відзнакою Університет театру та кіно ім. Карпенка-Карого.

Грає в кількох відомих театральних антрепризах: «Історії кохання для дорослих» і «Здрастуйте, я Ваша тітонька». Знялась у більш ніж 20 кінофільмах. Працювала на телеканалах: «Інтер» та «1+1», де вела ранкові шоу «Ранок на Інтері» та «Сніданок з 1+1».

З 2010 року працює ведучою «5-го каналу». Авторка і ведуча телевізійних проектів 5-го каналу «Рандеву з Яніною Соколовою» та «Кіно з Яніною Соколовою». У 2018 запустила авторську передачу «Вечер с Яниной Соколовой».

22 травня 2019 Яніна Соколова написала найпопулярніший пост в українському фейсбуці, яким зробила зізнання, що останні 7 місяців боролась з онкологією і того ж дня вона запустила великий місійний мультимедійний проєкт «Я, Ніна».

Екранний стаж 16 років.
Олеся Корженевська
Засновниця та директорка
Продюсерка всеукраїнського фестивалю День Вуличної Музики в Києві та в Україні (фестиваль проходить в один і той самий день у понад 55 містах по всій Україні), голова ГО «Логістичний Штаб», співзасновниця інтенсиву «Гроші на проекти: ДЕ і ЯК?», з 2006 року власниця та директорка Event Agency "DREAM HUNTERS".

У 2015 році за дорученням онлайн-видання «Українська правда», «Громадське ТВ» та ГО "Centre UA" спродюсувала та відкрила вільний простір та коворкінг #MediaHub.

З березня 2019 є генеральною продюсеркою великого місійного мультимедійного проєкту «Я, Ніна», ідейною натхненницею якого стала телеведуча та журналістка Яніна Соколова. В рамках цього проекту буде видано книгу, знято кліп та повнометражний художній фільм «Я, Ніна», прем'єра якого запланована на жовтень 2020.

Веде власний блог на фейсбуці про закулісся продюсерського життя та проєктного менеджементу Producer to be.

Стаж в проєктному менеджменті та продюсуванні 16 років.
Команда школи
The smartest people work every day to provide the best service and to make our clients happy
Валерія Ходос
Кураторка курсу «Акторський – я навчаюсь у зірок» у Screen School
Лекторка курсу «Телеведучий»
Акторка театру та кіно.
Зірка серіалу «Хороший хлопець»
Закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, курс Моісеєва. Зіграла головні ролі у найрейтинговіших серіалах та повнометражних фільмах: «Клан ювелірів», «Не зарікайся», «Катерина», «На краю любви», «Гіркий врожай» | "Bitter Harvest", «Друге життя Єви», «В последний раз прощаюсь», «Будинок «СЛОВО»», «Вибір матері», «Зникнувша».
На її рахунку понад 50 робіт в 50 проектах.
Ангеліна Шевелєва
Фотографиня та адміністраторка у Screen School
Фотография проекту «Я, Ніна», онлайн-медіа YABL, менеджерка Школи фотографії Віктора Марущенка. Працює в жанрі чорно-білої портретної та репортажної фотографії. Стаж роботи - 4 роки. У 2018 році знімала ОМКФ. Раніше - співзасновниця неурядової громадської організації Ukrainian Transatlantic Platform, фотограф онлайн-медіа Talk to Me, волонтер музичного фестивалю Hedonism, проектний менеджер AIESEC Ukraine.
Аліна Гирюшта
Фотографиня та адміністраторка у Screen School
...
Марина Шейко
Менеджерка розкладу школи екранних мистецтв Screen School
...
Перший День Відкритих Дверей у школі екранних мистецтв Screen School
17.02.2017 з поодиноких лекторів від зіркових лекторів школа еркранних мистецтв Screen School перетворилась на справжню школу.
День Відкритих Дверей у Screen School – це день, яким двічі на рік починається навчання у школі екранних мистецтв. Цього дня всі бажаючі можуть прийти до школи, познайомитися з кураторками курсів «Акторський – я навчаюсь у зірок» та «Телеведучий – я навчаюсь у зірок» Яніною Соколовою та Валерією Ходос, зірковими лекторами та адміністрацією школи, отримати відповіді на всі запитання, заповнити реєстраційні анкети і пройти співбесіду з директоркою школи Олесею Корженевською.

На Дні Відкритих Дверей заключається 80% договорів з майбутніми студентами.
Ще 20% приєднуються до курсу на впродовж першого місяця навчання.